Przebarwienia na skórze a depilacja laserowa

Witam, chciałabym wykonać depilacje laserowa (wasik), laser vectus posiadam bielactwo, nie mam żadnych plamek na twarzy ani na reszcie ciele, przy ostrzejszym słońcu po opalaniu lub w trakcie mam na twarzy duże białe plamki, które znikają po paru minutach, czy moge skorzystać z lasera?

Dzień dobry, z uwagi na możliwość zaostrzenia procesu chorobowego, nie zaleca się wykonywania zabiegów depilacji zarówno laserowej, jak i światłem pulsacyjnym u osób obciążonych bielactwem. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.