Czy ten guz jest przeciwwskazaniem do depilacji?

Wybieram się na zabieg depilacji laserowej. Na jednym przedramieniu, przed łokciem, pod skóra mam małego guzka. Guzka tego mam mniej więcej dwa lata, jest miękki, nie boli i nie zaobserwowałam, aby się powiększał. Ma 1 cm-1,5 cm Jednym z przeciwwskazań do depilacji laserowej są choroby nowotworowe, być może jest to tłuszczak. Do jakiego specjalisty mam się zgłosić, jakie badanie wykonać aby zdiagnozować co to jest oraz czy ten guz jest przeciwwskazaniem do depilacji ? Jeśli jest to np tłuszczak

Witam,
proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego na konsultację.
Ten skieruje Panią na USG tkanki podskórnej i/lub do chirurga.
Tłuszczk jest łagodnym nowotworem i nie jest p-wskazaniem do takiego zabiegu.
Najprawdopodobniej chirurg zaleci jego usunęcie,
pozdrawiam
Katarzyna Mudel