Jaka mogła być przyczyna poronienia w 17 tygodniu?

Witam, co mogło być przyczyną poronienia w 17 tygodniu ciąży? Do 16 tygodnia wszystko było dobrze. Na początku 16 tygodnia spadło mi żelazo i poziom krwinek czerwonych we krwi, a USG wykazało zbyt małą ilość płynu owodniowego. Na USG nie było widać czy dziecko wykształciło nerki, Pani ginekolog powiedziała że mało wód może być spowodowane brakiem nerek albo wadami. Miałam przyjść za tydzień na USG. Ale po 3 dniach od wizyty odpłyneły mi wody, pojechałam do szpitala. Tam po zrobieniu USG okazało się że serce dziecka nie bije, wywołano poród a następnie lyzeczkowanie. Byłam w szoku, czekam na wyniki badań histopatologicznych. Co one mogą wykazać? Jakie jeszcze zrobić badania? Dlatego tak się stało? Lekarze nic nie mówią

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Po wyniku badania hist pat będzie można coś więcej powiedzieć do tego czasu jedynie gdybanie