Jaka mogła być przyczyna zgonu 23-letniej osoby, której twarz była sina?

jaka mogla byc przyczyna zgonu osoby 23 letniej jezeli twarz byla sina i w buzi byla krew w chwili zgonu bardzo prosze o odpowiedz .osoba ta zginela w wypadku samochodowym nagle i niespodziewanie

Aleksander Ropielewski

Na to pytanie może odpowiedzieć jedynie biegły medycyny sądowej po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Dodam, że obecność krwi w jakie ustnej i siny kolor twarzy nie muszą być bezpośrednią przyczyną zgonu.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski