Jaka może być przyczyna ponownego schodzenia paznokcia?

Witam, poraz kolejny "schodzi" mi paznokieć dużego palca u stopy. Pierwszy raz myślałam że może był jakiś uraz którego nie pamiętam, drugi że od butów, a teraz po zmianie obuwia ponownie widzę że będzie mi schodził. Jaka może być tego przyczyna?

Lek. Michał Lenard

Przyczyn może być wiele, nawet tak błahych jak źle dopasowane obuwie. Sugeruję, aby palec zbadał lekarz rodzinny, który zdecyduje o postępowaniu. Pozdrawiam!