Jaka może być przyczyna przyspieszonej akcji serca?

Witam, mam problem z przyspieszonym biciem serca. Z badań krwi zleconych przez lekarza rodzinnego wyszło, iż mam anemie. Przez 1,5 miesiąca przyjmowałam żelazo 3 razy dziennie. Wyniki sie poprawiły ale do normy jeszcze troche brakuje. Nie jestem juz taka osłabiona jak przed braniem leków i nie odczuwam już kołatania serca na codzien ale na drugi dzień po spożyciu alkoholu po posiłku, moje serce bije bardzo mocno. Wiadomo, ze bez alkoholu można się obejsc. Martwi mnie jednak jakie moga byc tego przyczyny (choroby serca?) Bardzo prosze o porade. Co powinnam robić? Dalej brac żelazo? (mam skłonności do anemii) Zrobić jakieś inne badania? Z góry dziekuję za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna szersza diagnostyka. proszę koniecznie zgłosić się do internisty.