Jaka może być przyczyna silnego bólu brzucha?

Witam mam 26 lat w tamtym roku na wiosnę zaczął mnie mocno boleć brzuch cały odrazu robiło mi się ciepło słabo i trząsł o mną musiałam odrazu biegnąc do toalety nie mogłam wyjść z domu miałam zrobioną kolonoskopie i nic nie wykazało w lecie to minęło chodź uważałam co jem na jesień coś się tam powtórzyło zima spokój i znowu wiosna i jest masakra znowu mnie boli i goni do toalety jestem po porodzie który skończyły się po 20h cesarką po porodzie miałam hemoroidy czasami mi się odmawiają bo nie załatwiam się często raz na 2-3 dni ale mam tak już od małego..... już nie wiem co robić ostatnio mam często zgage i pobolewa mnie głowa mój lekarz rodziny stwierdził że nie powinnam się denerwować i tyle ale ja wiem że to nie jest normalne jestem już tym zmęczona .....

Lek. Wojciech Zygmunt

Objawy przez panią opisane są dość mało charakterystyczne, by móc jednoznacznie postawić diagnozę. Polecam wizytę u gastroenterologa w celu dokładniejszego zebrania wywiadu, badania lekarskiego i sugestii co dalej. Pozdrawiam i życzę zdrowia.