Jak skutecznie leczyć moje problemy z parciem na mocz?

Witam. Mam 19lat. Od miesiąca mam problemy z parciem na mocz, staje się to bardzo uciążliwe, ponieważ co 2h muszę biec do toalety, przy czym towarzyszy straszne parcie i uczucie jakbym się zaraz musiała posiusiać. Zaczęło się od siedzenia na zimnej ławce w pracy na dworze zimą. Potem zapalenie grzybiczne pochwy, brałam Gynazol oraz globulki Macmiror. Potem pojawił się okres i gdy się skończył od razu pojawiło się parcie na mocz, chodzenie do toalety po 8 razy dziennie , wstawanie w nocy przez tydzień. Udręka. Lekarz rodzinny przepisał mi Cipronex ,który też nie pomógł. Badania moczu wyszły bardzo dobrze i posiew też. Badania ginekologiczne są bardzo dobre. Nadżerka w porządku (grupaB) ,macica czysta, jajniki też. Umówiłam się prywatnie do urologa, badanie usg pęcherza i nerek jest dobre, wszystko jest w porządku, trzymam mocz. W czwartek zapisał mi tabletki Uroflow, powiedział ze jeśli do poniedziałku nie będzie poprawy to mam przyjść na zmiane tabletek. Zmienił mi tabletki na Nolicin, biorę je już 3 dni i nie widzę żadnej poprawy. Cały czas staram się nie siedzieć na zimnym i ciepło się ubierać. Nie mogę uprawiać seksu z partnerem, ponieważ po chwili muszę biec do toalety. Mam już dosyć i nie wiem co robić dalej...faszerują mnie tabletkami i przez to czuję się bardzo osłabiona. Proszę o pomoc lub wskazówkę co dalej robić. Pozdrawiam.

Dzień dobry, jeżeli nowe leki nie przyniosą poprawy proszę ponownie zgłosić się do urologa, być może konieczna będzie dalsza diagnostyka i zmiana leczenia.