Jaka może być przyczyna zaburzeń miesiączkowania po zabiegu konizacji szyjki macicy?

Witam. Jestem 2 miesiące po konizacji szyjki macicy (Cin III). Pierwszy miesiac po zabiegu okres dostałam prawidlowo. Cykle mam regularne co 28 dni sporadycznie co 29. Staram się z partnerem o dziecko, nie zabezpieczamy się w żaden sposób. W tym miesiącu miesiączkę powinnam dostać 18 dziś już 22 i brak okresu. Robiłam test ciążowy w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki (negatywny) oraz w 5 dniu spodziewanej miesiączki test również negatywny. Dodam, że czasami czuje ból brzucha z prawej lub lewej strony. Piersi są nabrzmiale i delikatnie bolą przy dotyku. Czy jest możliwość że jestem w ciąży? Jaka może być przyczyna spozniajacego się okresu. Prowadze spokojne życie bez wiekszych stresów, problemów itp.
Lek. Tomasz Budlewski

proszę oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.