Jaka może być przyczyna zaniku miesiączki u 43-latki?

Witam miesiączka spóźnia mi się już 21 dzień. Do tej pory miałam bardzo nieregularne, zawsze dostawałam szybciej i były bardzo obfite i bolesne. Zrobiłam trzy testy i wyszły negatywnie. Robiłam też testy na menopauze, również negatywny, mam 43 lata. Co może być przyczyną

Lek. Michał Lenard

Przyczyn zaburzeń miesiączkowania może być bardzo wiele. Konieczna może być wizyta u ginekologa, który Panią zbada, zleci konieczne badania i zdecyduje o postępowaniu. Pozdrawiam!