Jaki będzie prawdopodobnie dzień porodu?

Witam chciałabym ustalić dzień porodu. Lekarz na początku obliczył na 13.04 , później inny na USG na 07.04. Do zapłodnienia mogło dojść między 17.07 a 08.08 . data pierwszego dnia ostatniej miesiączki to 27.06 , wcześniejszej 22.05. Miesiączki były nieregularne i trwały ok 7-8 dni. 09.08 dostałam czegoś na znak lekkiej miesiączki , trwało to 3 dni. Jaki będzie prawdopodobnie dzień porodu? W którym dniu doszło do zapłodnienia?

Lek. Tomasz Budlewski

Przy nieregularnych miesiączkach termin porodu ustala się na podstawie pierwszego badania USG.