Jaki ból głowy po uderzeniu powinien niepokoić?

W Byłam dziś u neurologa skontrolować się po uderzeniu w glowe trzy dni temu bez utraty przytomności. W badaniu fizykalnym bez cech uszkodzenia osrodkowego i ogrodowego układu nerwowego.Żadnych badań dr nie zlecił. W razie nawrotu bólów glowy zawrotow glowy zaburzen rownowagi zglosic sie na SOR. zapomniałam dopytac o charakterystyke bólu glowy który może stanowić zagrożenie? Czym się różni od zwykłego bólu glowy?Czy bez innych objawów bol glowy może wskazywać na krwiak? groźny ból jest ciągły?

Lek. Tomasz Budlewski

Charakter bólu w tym momencie nie ma znaczenia ponieważ moze on być bardzo rożny. A jaki to był uraz? Proponuje kierować sie zaleceniami lekarza badajacego.