Jaki jest optymalny okres po odłożeniu tej maści, aby móc poddać się zabiegowi?

Witam, chciałbym skorzystać z zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej, jednak stosowałem przez około 3 miesiące maść w której składzie składzie są retinoidy (epiduo forte), chciałbym się zapytać jaki jest optymalny okres po odłożeniu tej maści aby móc poddać się zabiegowi? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Dzień dobry, 3 miesiące to minimum jakie należy odczekać od odstawienia maści. Najlepiej poczekać pól roku, natomiast zaczyna się sezon letni a w tym czasie takich zabiegów się nie wykonuje. Dlatego tez zabieg proponuje wykonać po lecie.

pozdrawiam serdecznie