Jaki jest powód bólu brzucha podczas chodzenia?

Od tygodnia odczuwam ból z lewej strony brzucha u góry, który promieniuje czasem bardziej na środek, niżej lub do pleców. Jeden lekarz przepisał mi leki dojelitowe, inny dał skierowanie do szpitala. W szpitalu zrobiono mi badania z krwi i moczu oraz USG brzucha. Wszystko wyszło dobrze, lekarz powiedział że nie ma zapalenia, bo wykazałyby to badania z krwi, USG też ok. Odesłali z bólem. Gdy siedzę boli bardziej ta lewa strona między żebrami, przy chodzeniu bardziej żołądek. Pomocy

Pomoc na odległość w tym wypadku jest niemożliwa. Proszę jednak zgłosić się do lekarza rodzinnego. Musi być Pani zbadana, jeżeli objawy się nasilają.