Co jest powodem bólu pod żebrami zmniejszającego się podczas chodzenia?

Ból w lewym boku przy siedzeniu. Witam, co jakiś czas miewam ból w lewym boku, pod żebrami. Ostatnio 2 tygodnie w marcu i teraz od paru dni. Ból się zmniejsza, gdy stoję, chodzę lub leżę. Miałam robione usg jamy brzusznej i narządów rodnych, wszystko jest ok. Morfologia też w normie. Jedynie co mnie jeszcze niepokoi to zmienne stolce. Raz biegunkowe raz normalne, ale takie cieńsze. Z czym to powiązać i gdzie udać się do lekarza? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Michał Lenard

Jeżeli ma Pani zmiany w wypróżnianiu, to sugeruję skonsultować problem z gastrologiem. Przydatne w diagnostyce może być również badanie na krew utajoną w kale. Pozdrawiam!