Jaki jest powód bólu jajników u 23-latki?

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 17. 04.17r. Jestem po odstawieniu w marcu antykoncepcji nuvaring., więc cykle nieregularne. 22 maja robilam test ciazowy, negatywny. Powotrzylam 28maja, druga kreska ledwo widoczna. 29maja badanie bhcg z krwi 46.9mlu/ml, po. 96h (02.06) bhcg 127.4. Dodam ze owulacja na pewno się przesunela, byla miedzy 8-12maja (w tych dniach straszny ból jajnikow stad wiem ze owu). Mam jeden jajnik, drugi został usuniety. Czy wszystko beta przyrasta prawidlowo?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę powtórzyć beta hcg i udac się do lekarza ginekologa w celu potwierdzenia ciąży