Jaki jest powód nieregularnych miesiączek?

Witam, Chciałam się dowiedzieć jaki jest powód moich nieregularnych miesiączek.Rok temu urodziłam syna i od pół roku mam nie regularne miesiączki.A drugie pytanie mam czy przez to że mam nieregularne miesiączki wpływa na moją płodność?Dwa lata temu jak się z mężem staraliśmy o dziecko to nie potrafiłam zajść w ciążę.Dopiero po pół roku się nam udało.Kilka mies.temu zdecydowaliśmy się na drugie dziecko i znowu nie potrafię zajść w ciążę.Jaki jest tego powód?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, przede wszystkim należy w tej sytuacji skontaktować się z ginekologiem. W pierwszej kolejności należy wykluczyć obecność zaburzeń hormonalnych i wykluczyć ew. wpływ stosowanych leków. Na obecnym etapie, zwłaszcza bez możliwości wykonania badania lekarskiego, nie można napisać nic więcej.