Jaki może być powód nieregularnych miesiączek?

Witam Mam 19 lat, ważę 108kg przy wzroście 173cm i mam problem z miesiączka. Od 18 roku życia zaczęła się pojawiać nieregularnie a od pół roku dostałam ją tylko 2 razy Ostatnia była 29.09-5.10.2020 Jaki jest powód zanikania jej?

Należy przede wszystkim skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu. Prawdopodobnie będzie też konieczność konsultacji z innymi lekarzami – ginekologiem, endokrynologiem. Z pewnością okaże się też konieczne wykonanie licznych badań diagnostycznych, które ułatwią identyfikację przyczyn Pani problemu.

Pozdrawiam serdecznie

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz – fitoterapeuta www.zielarzradzi.pl