Jaki jest powód zaburzeń snu u dziecka 3-letniego?

Mioklonie calonocne/padaczka miokloniczna u 3 latki? Witam Od 1 r zycia u corki zaburzenia snu, w przeciagu nastepnych lat nasilenie licznych mioklonii( cale cialo,drgawki seriami,cala noc).Mieszkamy w Szkocji.Brak pomocy w leczeniu u tutejszych neurologow.Problem postepuje szybko.Prywatnie robimy badania w Polsce.Wynik eeg Rz-slabo oznaczona, w okolicach czolowo-skro-ciemienio- fale wolne 3.5-4.5 hz o amplitudzie do 135 uV, pojed.zespoly fali ostrej z wolna. Zmiany z tendencja do napadowosci

Dzień Dobry Pani,

Niestety nie ma możliwości udzielenia odpowiedzi online na Pani pytanie.

Tylko bezpośredni kontakt z lekarzem, badanie i dokumentacja medyczna mogą wskazać na przyczynę.

Z przesłaniem tylko dobrych wiadomości,
Irena Mielnik-Madej

Proszę Pani,
Pani córeczka MUSI BYĆ POD STAŁĄ KONTROLĄ LEKARSKĄ. Z tego co Pani pisze, choroba się nasila. Ale w tej chwili już są takie leki, które mogą bardzo pomóc - tylko trzeba się tym zainteresować, być uważnym i czujnym.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl