Jaki jest zakres błędu USG?
O ile dni może mylić się USG ustalając wiek ciąży na podstawie wymiarów CRL ?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
To najdokładniejszy wynik, margines błędu około tygodnia.
Pozdrawiam