Jaki lek przeciwzapalny, przeciwbólowy mogę brać bezpiecznie, żeby nie dostać uczulenia i przebarwień?
Na zlecenie lekarza biorę Naproxen 750 mg na dobę. Wybieram się na wakacje gdzie chciałabym się ładnie opalić. Jaki lek przecizapalny, przeciwbólowy mogę brać bezpiecznie, żeby nie dostać uczulenia i przebarwień? Naproxen biorę na bolący łokieć i czekam na rezonans.

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
78 poziom zaufania
Nie ma takiego leku, który w 100% byłby bezpieczny i nie wywołałby uczulenia. Jeżeli leki, które bierze Pani obecnie, dobrze Pani toleruje, to nie zaleca się zmiany.