Jaki lek przeciwzapalny, przeciwbólowy mogę brać bezpiecznie, żeby nie dostać uczulenia i przebarwień?

Na zlecenie lekarza biorę Naproxen 750 mg na dobę. Wybieram się na wakacje gdzie chciałabym się ładnie opalić. Jaki lek przecizapalny, przeciwbólowy mogę brać bezpiecznie, żeby nie dostać uczulenia i przebarwień? Naproxen biorę na bolący łokieć i czekam na rezonans.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Nie ma takiego leku, który w 100% byłby bezpieczny i nie wywołałby uczulenia. Jeżeli leki, które bierze Pani obecnie, dobrze Pani toleruje, to nie zaleca się zmiany.