Jaki powinien być teraz poziom BHCG?

Dzień dobry, jestem w 6 tyg ciąży, dokładnie 5tydz i 5 dzień. Z racji na to, że długo czekałam na wizytę, postanowiłam zrobić ponownie beta hcg.w czwartek wynosiła 7114 a dziś(4doby) 28411. Wychodzi na to, że ciągle wzrasta podwójnie co dwa dni. Czy ten wzrost nie powinien już wyhamowac? Podobno od wartości 6tys podwaja się co 96h, a u mnie podwaja się mimo przekroczenia 6tys. W czwartek mam wizytę. Czy poinformować lekarza o takim przyroscie? Czy zobaczy już nieprawidłowości na USG? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Tak poinformować być może np jest ciąża bliźniacza co mogłoby powodować inne wartości beta niż w ciąży pojedynczej