Jaki preparat pomógłby ograniczyć pocenie na twarzy?

Witam, mam 19 lat od kiedy pamiętam nadmiernie się poce ale tylko na twarzy, jest to dla mnie bardzo krępujące, jakakolwiek czynność wykonuje twarz jest cała spocona. Jaki preparat mógłby mi pomóc ograniczyć pocenie na twarzy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do apteki byc może farmaceuta coś zaleci, ewentualnie do dermatologa, jesli preparaty kosmetyczne nie pomogą. Czy ma to związek ze stresem czy pojawia się w różnym czasie?

Piotr Pilarski

Proszę wypróbować preparat perspiblock

Pozdrawiam.