Jaki preparat stosować w przypadku oparzenia pierwszego stopnia?

Popatrzyłam się goracym tłuszczem przy gotowaniu. Obecnie tydzień temu skończyłam kuracje lekiem Axotret. Poparzenie nie jest rozległe - obejmuje kciuk. Jakie preparaty mogę stosować aby szybciej się goilo i żeby nie było blizn. Jest to oparzenie 1 stopnia. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego po badaniu lekarz określi odpowiednie postępowanie,