Jaki sposób określania wieku ciąży jest wiarygodny?

Wiek ciazy- Witam serdecznie, ktory sposob okreslenia wieku ciazy jest najbardziej trafny. Z ostatniej miesiaczki(3.01.2017) tychodzi 12 tydzien, z usg genetycznego 13 tydzien,a z badania ginekologicznego lekarz okreslil ze macica jest juz bardzo wysoko i jest to 14 tydzien z kilkoma dniami najprawdopodobniej. Pozdrawiam

Najbardziej wiarygodne jest USG genetyczne, ale wahania tygodniowe wieku ciążowego są w zakresie całkowitej wiarygodności.