Jaki wpływ ma przepuklina jajnika na ciążę?

Witam Mam dużą przepukline pooperacyjna( rak jajnika, usunięcie jajnika), przepuklina jest ogromna a dziś dowiedziałam się że jestem w ciąży. Proszę mi powiedzieć jaki wpływ będzie miała ta przepuklina na rozwój dziecka ? Jestem zalamana poniewaz mieszkam w UK i boję się że lekarze będą mi kazali usunąć ciążę. To moje pierwsze dziecko i tak dlugo wyczekiwane. Prosze mi powoedziec czy jest jajas szansa na to ze bede mogła donisic ciaze?

Lek. Michał Lenard

Niestety na odległość nie da się tego ocenić, powinien Panią zbadać ginekolog i być może skonsultować problem z chirurgiem, aby ustalić odpowiednie dla Pani postępowanie. Pozdrawiam!