Jakie badania hormonalne przy nieregularnych cyklach po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

Chciałabym zrobić badania hormonalne ale nie wiem jakie wybrać. Od 6 miesięcy nie biorę tabletek antykoncepcyjnych (wcześniej brałam je przez kilka lat). Po odstawieniu przez 3 miesiące cykl był ok, niestety aktualnie dość mocno się "rozjechał". Dużo przytyłam oraz zaczęły doskwierać mi bóle kolan i kości. Będę wdzięczna za sugestie jakie hormony zbadać przy czym co zrobić z tymi, które powinno robić się w konkretnych dniach cyklu gdy ja jestem już spóźniona o 1 miesiąc? (nie jestem w ciąży)

witam, trudno doradzić dokładnie bez wywiadu i badania, napewno warto zrobić TSH, ew.poza tym androgeny, ew.tez zeńskie hormony płciowe, ale szczerze mówiąc, lepiej najpierw udać się do lekarza celem sprecyzowania co i jak (TSH napewno ma sens, reszta do ustalenia), USG ginekologiczne. pozdr