Jakie badania może zlecić lekarz rodzinny?

Dzień Dobry, mam takie Nie typowe pytanie, chodzę do Lekarza neurologa ,kazał zrobić tę badania ,ale lekarz rodzinny musi mi je zlecić (ob,CK,Aspat, Alat,Ggtp, lipidogram,mocz , kwas foliowy , Wit b12,glukoza, morfologia, .mocz,THS .. Czy lekarz rodzinny może mi nie zlecić tych badań? Podejrzenie neuropatia . Mam dylemat czy mi mój lekarz rodzinny zleci te badania :(

Badania zleca ten lekarz, który prowadzi diagnostykę, a więc to neurolog który Panią prowadzi powinien to zrobić. Lekarz w POZ nie ma takiego obowiązku, gdyż on diagnostyki nie prowadzi