Jakie badania należy wykonać przy zmęczeniu?

jakie badania nalezy wykonac przy ogolnym zmeczeniu, sennosci, spadku nastroju, slabych wlosach, rozkojarzeniu i braku mozliwosci przytycia (mam 162 cm wzrostu i waze 45 kg). odzywiam sie racjonalnie, jednak dostarczam organizmowi malej ilosci miesa.

Witam, przede wszystkim morfologia krwi, badanie ogólne moczu, TSH. Lekarz po dokładnym wywiadzie, na pewno Panią odpowiednio pokieruje. Każdy może inaczej rozumieć pojęcie racjonalnej diety. Być może Pani dieta jest niedoborowa pod względem kaloryczności, ilości białka, witamin i minerałów. Wtedy jednym z objawów jest przewlekłe zmęczenie. Dokładne przeanalizowanie trybu życia oraz wyników badań, powinno pomóc ustalić przyczyny Pani dolegliwości i samopoczucia. Jeśli byłaby Pani zainteresowana konsultacją dietetyczną i jadłospisem opracowanym na podstawie preferencji pokarmowych, to zapraszam do mojego gabinetu dietetycznego. Serdecznie pozdrawiam.

Dr Anna Brinken

Witam, zaleciłabym Pani podstawowe badania w tym morfologię, oznaczenie glukozy, oraz poziom hormonów tarczycy TSH, FT3 i FT4, oraz badanie moczu