Jakie badania przed terapią izotreiną?

Witam, chciałem dowiedzieć się jakie badania muszę wykonać zaczynając terapię izotreina? (Trądzik) Byłem u dermatologa ale nie mam tej karteczki z badaniami . Wiem że miałem wykonać badanie moczu i krew tylko nie wiem co dokładnie z krwi i czy mocz tylko ogólny? Z góry dziękuję za informację. Mateusz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety musi sie Pan udać ponownie do dermatologa ponieważ nie mam mozliwosci zbadania Pana osobiście i przez to powiedzieć jakie dokładnie badania powinien mieć Pan wykonane. Pozdrawiam