Jakie badania po ryzykownym stosunku oralnym?

Godzinę po stosunku oralnym bez prezerwatywy z kobietą, gdzie byłem stroną bierną zaczął boleć mnie brzuch. Przelewa mi się w brzuchu. Utrzymuje się to do dziś, czyli 10 juz dni. Kał oddaje raz rzadki raz normalny. Na razie większych zmian na czlonku nie zauważyłem. Możliwe, że trochę mnie szczypie, ale nie jestem pewien. Zaś sama cewka jakby nieznacznie się poszerzyła. Po 7 dniach zrobiłem test w mikrobiologii z napletka i cewki. Czekam na wyniki.Jaki test mogę jeszcze zrobić i co ew mi dolega?

Dlaczego boli Ci brzuch? możliwości wiele, musiałbym Cię zbadać.
Proponuję wizytę u lekarza w POZ.
Do rozważenia badania z krwi w tym morfologia CRP, mocz, i ew usg brzucha.
Czekamy na wyniki z wymazów choć na niewiele się przydadzą. Lepszy wymaz z cewki moczowej.