Czerwone krostki na napletku po stosunku oralnym

Witam po stosunku oralnym z koleżanką z pracy wyskoczyły mi czerwone plamki na napletku nie mogę dołączyć zdjęcia. Po masturbacji plamek jest więcej pewnie w wyniku otarcia. Przesmarowałem penisa tribiotcem z nadzieją że zwalczy infekcje bakteryjną czy dobrze zrobiłem?? Pozdrowienia

Witam. Jak najbardziej może Pan stosować wspomnianą maść, jeśli jednak zmiany nie będą miały tendencji do zmniejszania się konieczna będzie wizyta u dermatologa.