Jakie badania w 5 tygodniu ciąży?

Jakie badania krwii robi sie np w 5tyg ciazy? Co moze wykazac te badanie? Jakie nieprawidlowosci? Czy duzy stres moze prowadzic do poronienia?

Witam,
w czasie ciąży co miesiąc powinna Pani zgłaszać się na wizyty kontrolne do prowadzącego ciążę lekarza ginekologa.
On zapozna Panią kompleksowo z zakresem badań wykonywanych na poszczególnych wizytach. Badania te (z krwi, z moczu, USG) mają na celu sprawdzenie ciąży w sposób prawidłowy oraz umożliwienie jak najlepszych warunków do rozwoju płodu.

Jeżeli chodzi o duży stres, to jak najbardziej może prowadzić do poronienia.

Pozdrawiam serdecznie