Jakie badania wykonać, jeśli nadużywałam alkoholu?
Witam mam 34 lata przez ostatnie lata nadużywałam alkoholu , teraz nie pije chciałbym sprawdzić stan mojego zdrowia jakie badania powinnam zrobić ?ALAT 10 IU/l< 33 ASPAT 15 IU/l< 32, lipaza 69 (20-60) usg w porządku jak się upewnić że nie grozi mi marskość wątroby ?dziękuję

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci Pani panel podstawowych badań. Pozdrawiam!