Jak odczytać te wyniki badań przy nadciśnieniu?

Dzień dobry. Mam 33 lata i biorę leki na nadciśnienie : ISOPTIN i na insulinooporność: METFORMAX 500 SR. Moje wyniki: AspAT 43IU/l; AlAt: 66 IU/l; Fosfataza alkaliczna : 116U/l; LDH: 481,2U/l; Lipaza: 26,7U/l; A-amylaza: 36 IU/l; Trójglicerydy: 170mg/dl; Cholesterol : 168mg/dl; Kreatynina: 0,72 mg/dl; Białko całkowite: 67,83 g/l. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam :)

Lek. Katarzyna Szymczak

Niewiele ponad normę enzymy wątrobowe, sugeruję kontrolę za kilka tygodni.
Pozdrawiam