Jakie badania wykonać przy chorobie Hashimoto?

Dzień dobry! Mam hashi i mnóstwo dolegliwości, np. zła koncentracja. Od 5 mieś. nie jem kazeiny, glutenu. Nie radzę sobie sama i muszę zrobić profesjonalne badania Igg i iść do dietetyka. - czy po tak długim wykluczaniu produktów badanie będzie miarodajne czy znów muszę zjeść np. chleb i ser by badanie okazało się skuteczne - czy musi być panel Igg/Iga czy tylko Igg - czy badania na przeciwciała Iga to po prostu panel na alergię pokarmową - ważne w panelach Igg są np. zioła, alfa-laktoalbumina

oferowanie ich komukolwiek nie ma sensu one nic nie wnoszą. przeciwciała igg mówią tylko o tym że ktoś miał styczność z danym pokarmem, że go jadł! I nic więcej nie mówią.....

badania na alergie to panele pokarmowe ale przEciwciala IgE

proszę wyslac pytanie i skany wszystkich wynikow oraz bardzo dokładny i obszerny opis tego co się dzieje na mój darmowy portal wirtualnej polski
www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre
porozmawiamy o tym dłużej tam.jest specjalny oddzielny czat dla każdego pacjenta.