Jakie badania wykonać przy silnym bólu głowy, bólu pęcherza oraz kręgosłupa w odcinku lędźwiowym?

Witam , Od jakiegoś miesiąca miewam zawroty głowy dodatkowo dwa tygodnie temu pojawił się straszny ból głowy który trwał powyżej tygodnia. Lekarz zdiagnozował migrenę z aura na która dostałam zastrzyk przeciwbólowy , tabletki w razie kolejnego ataku oraz tabletki które mam brać cały czas przez pare miesięcy aby zapobiec kolejnemu atakowi. Tabletek jeszcze nie brałam ponieważ czekam na badania kri które mam mieć w poniedziałek i wynik mógłby być zaburzone przy stosowaniu tych tabletek. Dodatkowo dzisiaj strasznie rozbolał mnie pęcherz do tego plecy w okolicach lędźwiowych i bardzo mnie piecze przy wizycie w toalecie. Mogłabym przypuszczać ze jest to zapalenie pęcherza niestety przy tych bólach pojawiają się zawroty w głowie gorące poty mdłości. Taki stan doprowadza mnie prawie do stracenia przytomności i czuje się na tyle okropnie ze doprowadza mnie to do płaczu z bezsilności i bólu. Nie wiem co mam robić. Mam skierowanie także na tomografie. Może są jeszcze jakieś badania które mogłabym wykonać ? Jakie badanie z krwi powinnam zrobić i co sprawdzić ?

bÓL GŁOWY NIE WYKLUCZA INFEKCJI DROG MOCZOWYCH... Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu ogólnego, wyników badań, Ważna zdrowa dieta, bez cukrów, regularny sen, spokój... Zależy jakie inne schorzenia i objawy kliniczne ... Jakie wyniki badań? Pozdrawiam i zapraszam