Jakie efekty powinnam zauważyć po zabiegu?

Witam, jestem po pierwszym zabiegu eyebag solution, Czy to normalne, że nie widzę żadnego efektu nawet małego ?? oprócz jednego zasinienia. Pani aplikowała preparat na ok 2 mm, wiem bo zapytałam, czy taka głębokość jest dobra ?? Boję się, że wydam sporą sumę pieniędzy a efektu nie będzie. Może powinnam udać się do kogoś innego...

Niestety trudno powiedzieć. Zwykle po 1 zabiegu jest jakiś efekt, ale wyraźny efekt obserwujemy po 2-3 zabiegach. Głębokość zależy od anatomii u danego pacjenta więc bez obejrzenia, zbadania okolicy pod oczami nie da się wypowiedzieć na ten temat. Co do ostatniego pytania - proszę o kontakt mailowy być może będę mogła kogoś polecić.