Jakie jest prawdopodobieństwo urodzenia zdrowego dziecka?

Witam. Na początku Maja zaszłam w ciążę (planowaną) chodziłam do ginekologa, w /- 8tygodniu pojawiło się bicie serduszka jednak dwa tygodnie później już nie biło. Na początku lipca dostałam krwotok I trafiłam do szpitala na zabieg łyżeczkowania. W między czasie dostałam skierowania na badania i wyszło że mam nie doczynnosc tarczycy. Moje pytanie brzmi jakie jest prawdopodobieństwo urodzenia zdrowego dziecka jeśli bym zaszła w ciążę teraz I mam nie do końca wyłączona tarczyce.

Trudno to przewidywać, szanse na powodzenie oczywiście są, ale proszę najpierw sprawdzić poziom TSH i zastosować ew. leczenie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.