Czy jest faktycznie duże prawdopodobieństwo ciąży?

Dzień dobry. Z mezem staramy się o dziecko. Owulacje miałam w 15 dc. W 21 dniu cyklu na usg lekarz zobaczył pęcherzyk. Badanie bety mam zrobić dopiero w 26 dc. Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży? Co jeszcze może oznaczac ten pęcherzyk? Parę miesięcy temu straciłam ciążę w 7 tyg, nie zdążyłam usłyszeć serduszka, stąd oj niepokój.. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

prosze kierować sie zaleceniami lekarza badającego. badania w tak wczesnej fazie niewiele wnoszą,

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.