Jakie jest ryzyko ciąży u osoby stosującej pierścień antykoncepcyjny?

Dzień dobry. Mam problem dotyczący stosowania pierścienia antykoncepcyjnego, który stosuję od 9 miesięcy. W marcu powinnam była włożyć pierścień w piątek 30.03 ( po 7 dniach przerwy), ale z powodu wyjazdu włożyłam nowy o 20:30 w czwartek 29.03. Wyjęłam ten pierścień 19.04 o 20:30 i założyłam nowy 26.03 o 20:30. Oba krwawienia z odstawienia wystąpiły o czasie i były prawidłowe. 1 maja pojawiło się nieoczekiwane, brązoworóżowe plamienie, ból piersi i lekkie kłucie podbrzusza utrzymuje się od 29 kwietnia. Plamienie przeszło w kolor bladoróżowy. Jakie jest ryzyko ciąży w moim przypadku?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze istnieje bo istnieje ono zawsze proponuje oznaczyć poziom beta hcg i bez względu na wynik udac się do lekarza ginekologa