Jakie jest ryzyko zarażenia wirusem HPV po stosunku oralnym z prostytutką?

Witam. Spotykałem się z prostytutką. Całowaliśmy się w usta. Seks oralny też był, w dwóch kierunkach, bez prezerwatywy. Jeśli nie mam widocznych objawów HPV to mogę być nosicielem groźniejsza odmiany? Jakie wymazy z jamy ustnej mam zrobić żebym przez pocałunek niczego nie przekazał? O reszcie badań pamiętam, ale mało jest informacji dotyczących jamy ustnej

Zachęcam do wizyty u lekarza dermatologa. Tylko w ten sposób usunie Pan swój niepokój. Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com, Poznań. 5/17