Jakie kosmetyki do makijażu dla 70-latki?

jak zrobic ładny makijaż 70 letniej pani jakie kaja byc kosmetyki

Makijaż dla 70 latki powinien być delikatny, powienien bazować na delikatnych, naturalnych kolorach. Najlepiej stosować kosmetyki nawilżające. Z takich ogólnych zasad to proszę nie stosować żadnych perłowych cieni.Ciężko coś doradzić nie widząc osoby.

Witam serdecznie,
istnieje kilka podstawowych zasad doboru kosmetyków kolorowych dla starszych Pań, np. unikamy cieni matowych i perłowych, które uwydatniają zmarszczki, stosujemy korektory rozświetlające, podkłady lekkie - nawilżające, puder prasowany lub rozświetlający, szminki w naturalnym i ciepłym odcieniu. Efekt powinien być naturalny, makijaż lekki i oszczędny, aby nie uwydatniać zmarszczek.

Pozdrawiam,
ES