Jakie kremy będą najlepsze dla mojej skóry?

Witam ,zauważyłam,iz po każdym kremie ,którego używam do twarzy powstają mi czerwone krosty,jakich kremow powinnam używać by nie zapychalo mi cery twarzy?? dziękuję

Dzień dobry, niestety nie widząc Pani skóry i nie znając szerszych szczegółów nie można dobrać idealnego dla Pani skóry kremu. Cerom skłonnym do powstawania zaskórników rekomenduje się zazwyczaj kosmetyki regulujące ilość wydzielanego sebum ( zawierające związki cynku, wit. B6), o działaniu bakteriobójczym ( kwas azelainowy, olejek z drzewa herbacianego), udrażniającym ujścia gruczołów łojowych (kwas salicylowy, kwasy AHA) w odpowiedniej korelacji z substancjami łagodzącymi - zabezpieczającymi warstwę rogową naskórka. Dobór najodpowiedniejszego dla Pani przypadku kosmetyku najlepiej omówić podczas osobistej konsultacji. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.