Jakie kremy na rozstępy w ciąży?

jestem w ciazy smaruje sie na codzien wieczorem oliwka niestety na piersiach pojawily sie rozstepy :/ co moge robic zeby je zlikwidowac sa swieze jeszcze (piersi urosly o 3 rozmiary) moze sa jakies kremy ktore mozna stosowac w ciazy i po ciazy aby zlikwidowac rozstepy i ujedrnic piersi?

Mozna spróbować kosmetyków zawierajacych sub. centella asiatica ale nie należy ich nadużywać ze wzgledu na ciążę.
Warto zadbać aby nie przytyć za dużo to skóra wówczas nie będzie silnie napinana.
Tak naprawde z rozstępami można zacząć walczyć dopiero po porodzi i po zakończeniu karmienia. W tym celu najlepiej udać sie do gabinetu medycyny estetycznej aby lekarz dobrał najbardziej skuteczną metodę.