Jakie leczenie można zastosować przy przepuklinie u 14-latki?

Bóle kręgosłupa lędźwiowego Moja 14 letnia córka odczuwa ból w dolnej części kręgosłupa promieniujący do lewej nogi.Leczenie tabletkami,maściami tylko chwilowo dają ulgę.Po wykonaniu rezonansu okazało się, że córka ma przepuklinę, która uciska na nerw. Jakie leczenie można zastosować u tak młodego pacjenta ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
U tak młodych pacjentów możliwe jest zarówno leczenie zachowawcze jak i zabiegowe. Z otrzymanym wynikiem badania proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który zaproponuje możliwe formy leczenia.