Jakie leki na zmiany skórne na plecach?

Witam sa jakies tabletki nie masci tylko juz cos powaznego na moze nie pryszcze ale hmm jak to nazwac sam nie wiem no pryszcze nie ladnie to wyglada skura na plecach od pocenia sie na gorze plecy i posladkach nie ladnie wyglada sa jakies tabletki mocne na to mam czyste mieszkanie zone dziecko i higiena na duzym poziomie a ja mam takie cos i nie moge tego sie pozbyc ??? ktos pomoze nazwa leku

Dzień dobry,

Ciężko Panu pomóc nie widząc problemu. Najlepszym rozwiązaniem będzie konsultacja lekarska w celu zdiagnozowania tzw przez Pana pryszczy. Wtedy można będzie wdrożyć skuteczne leczenie.

Pozdrawiam serdecznie.