Jakie leki stosować na przeziębienie przed badania krwi?

Witam, mam na 15.02 termin do Kliniki Endokrynologii . Od początku stycznia dwa razy przyjmowałam antybiotyk na grypę. Od kilku dni pobolewa mnie gardło i mam chrypę. Czy przeziebienie moze mieć wpływa na wyniki badań i któreś moze wykluczyć??? Zastanawiam się czy nie iśc do lekarza rodzinnego po jakieś na wzmocnienie i cos lekkiego na przeziębienie żeby nie brać kolejnego antybiotyku.

Na grypę nie stosuje się antybiotyków, widocznie rozpoznano zakażenie bakteryjne.
Proponuję uprzedzić lekarza zlecającego leczenie o planowym przyjęciu do szpitala zanim zleci leczenie, aczkolwiek jeżeli będzie Pani chora to planowe przyjęcie się przesunie do czasu wyzdrowienia.

pozdrawiam