Jak stosować leki przy WZJG?

witam mam pytanie choruje od ponad roku na wzjg. bralem wczesniej sulfalazyne er ka. teraz biore asamax 500 4tab. na wieczór.mialem robione badanie krwi morfologie kreatine ,gfr. i alt wszystko w normie oprócz alt wynioslo 88u/l norwa 10-41.mam pytanie czy to juz od brania tych tabletek.raz na jakis czas tez sie lubie napic piwka diety nie stosuje czy sie mozna ju martwic tymi wynikami ,ogólni sie czuje ok po za tym ze mnie katar meczy od 3mie.dzieki za odp pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

może wynikać z przyjmowanego leczenia aczkolwiek przy takim wyniku konieczne jest powtórne oznaczenie i udanie się do lekarza prowadzącego leczenie być może będzie konieczność modyfikacji dotychczasowego leczenia.