Jak leczyć otyłość przy WZJG?

Witam mam 37 lat choruje na wzjg. Od 2 lat biore asamax 500 mg 4tab dziennie.mam problem mamotylosc brzusznom mam w tali 110 cm. Mam173 cm wzrostu i waze 94 kg. Jak sie pozbyc tego brzucha bo nie ukrywam ze juz xaczynam sie meczyc przy wchofzeniu po schodach jakie cwiczenia mozna wykonywac iczy taka otylosc jest grozna dla zdrowia dzieki za odpowiedz

Konieczna jest konsultacja dietetyczna, gdyż bez wywiadu żywieniowo-chorobowego nie da się polecić żadnych dobranych do Pana zaleceń.
Zachęcam do skorzystania z konsultacji online, podczas których zyska Pan nie tylko indywidualny plan zywieniowy, ale także zalecenia które będą dobrane do Pana stylu życia i schorzeń.

Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)